Most beautiful moments

Edukacinės išvykos-pamokos 5 – 8 klasių mokiniams

GAMTAMOKSLINIO UGDYMO temomis:

„Mechaninės bangos ir garsas buityje“. Mobiliojo ryšio sklaidos, triukšmo bei elektomagnetinių bangų matavimai laboratorijoje. Poveikis žmogaus sveikatai.Vyksta tik laboratorijoje.
„Atsargiai, parazitai!“ – pažintis su neaktyviais ir izoliuotais parazitais galinčiais gyventi žmogaus organizme. Kaip juos atpažinti ir apsisaugoti.Vyksta tik laboratorijoje.
„Pagalba sau ar draugui“ – kaip elgtis staiga sutrikus sveikatai, pagalba sau ar draugui iki atvykstant medikams. Kaip suprasti, kas nutiko, kokie pirmieji veiksmai ištikus alerginei reakcijai, užspringus, netekus sąmonės ir pan.) Gali vykti mokyklos patalpose arba laboratorijoje.
„Muzika pramogoms, o ne ligoms “. Garso poveikis žmogaus sveikatai, garso ypatybės (aukštį, stiprį). Orientacija miške. Praktinės užduotys.Vyksta tik laboratorijoje.
„Kad pasaulis kvėpuotų lengviau“ – įvairių atliekų teisingas tvarkymas. Įmonės patirtis, kad surūšiuotos atliekos taptų naudingomis žaliavomis. Daikto prikėlimas naujam gyvenimui. Vyksta tik atliekų rūšiavimo įmonėje.
„Žemė – oras – vanduo“ – aplinkos taršos poveikis gyvąjai gamtai; apsisaugojimas nuo žalingo aplinkos poveikio. Remiantis įvairiais buitiniais pavyzdžiais, gebės pasigaminti ekologiškas priemones namų buičiai.Vyksta tik laboratorijoje.

Dėl smulkesnės informacijos teiraukitės: projektai@pbakademija.lt

arba telefonu 861535083Edukacinės išvykos-pamokos 5 – 8 klasių mokiniams

Most beautiful moments

Esame pažangi organizacija gebanti bendradarbiauti su besimokančiomis bendruomenėmis Lietuvoje ir užsienyje, skatinti švietimo prioritetų bei inovacijų įgyvendinimą.

Quotes

+370 687 53 270

projektai@pbakademija.lt