Most beautiful moments

Edukacinės išvykos-pamokos 5 – 8 klasių mokiniams

GAMTAMOKSLINIO UGDYMO temomis:

„Mechaninės bangos ir garsas buityje“. Mobiliojo ryšio sklaidos, triukšmo bei elektomagnetinių bangų matavimai, poveikis žmogaus sveikatai. Vyksta tik laboratorijoje.
„Atsargiai, parazitai!“. Pažintis su neaktyviais ir izoliuotais parazitais, galinčiais gyventi žmogaus organizme. Kaip juos atpažinti ir apsisaugoti? Vyksta tik laboratorijoje.
„Pagalba sau ar draugui“. Kaip elgtis staiga sutrikus sveikatai, pagalba sau ar draugui iki atvykstant medikams. Kaip suprasti, kas nutiko, kokie pirmieji veiksmai ištikus alerginei reakcijai, užspringus, netekus sąmonės ir pan. Gali vykti mokyklos patalpose arba laboratorijoje.
„Muzika pramogoms, o ne ligoms “. Garso poveikis žmogaus sveikatai, garso ypatybės (aukštis, stiprumas). Orientacija miške pagal garus. Praktinės užduotys. Vyksta tik laboratorijoje.
„Kad pasaulis kvėpuotų lengviau“. Įvairių atliekų teisingas tvarkymas. Kaip surūšiuotos atliekos tampa naudingomis žaliavomis. Daikto prikėlimas naujam gyvenimui. Vyksta tik atliekų rūšiavimo įmonėje.
„Žemė – oras – vanduo“. Aplinkos taršos poveikis gyvąjai gamtai; apsisaugojimas nuo žalingo aplinkos poveikio. Mokysimės pasigaminti ekologiškas priemones namų buičiai. Vyksta tik laboratorijoje.

Dėl smulkesnės informacijos teiraukitės: projektai@pbakademija.lt
arba telefonu 8 615 35083.


Edukacinės išvykos-pamokos 5 – 8 klasių mokiniams

Most beautiful moments

Esame pažangi organizacija gebanti bendradarbiauti su besimokančiomis bendruomenėmis Lietuvoje ir užsienyje, skatinti švietimo prioritetų bei inovacijų įgyvendinimą.

Quotes

+370 687 53 270

projektai@pbakademija.lt