Edukacinė pamoka - išvyka  1-8 klasių mokiniams 

„Mano išmanieji draugai“

Datos: derinama individualiai.

Trukmė: ~1 val.

Minimalus dalyvių skaičius: 20 asm.

Kaina: 10eur/asm.

Remiantis 2019–2020 ir 2020–2021 mokslo metų pagrindinio ir vidurinio  ugdymo programų bendruoju ugdymo planu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ir sporto ministro 2019 m. balandžio 15 d. įsakymu Nr. V- 417,  numatyta integruoti į pagrindinio ugdymo turinį  Sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai bendrąją programą, patvirtintą Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2016 m. spalio 25 d. įsakymu Nr. V-941, bendradarbiaujant su Nacionaline visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija bei jaunųjų fizikų ir informacinių technologijų studijų programų dalyviais organizuojame edukacines pamokas „Tvariojo Gamtamokslio“ temomis. 

Fizikiniais tyrimais bei bandymais paremta edukacinė pamoka -  „Mano išmanieji draugai“. 

Jos tikslas – išaiškinti elektros prietaisų veikimo principus, buityje naudojamų įrenginių saugumą, ekonomiškumą, mobiliojo ryšio sklaidos poveikį žmogaus sveikatai. Namuose naudojamų įvairių įrenginių įkrovimo taisykles. Ar naujas telefonas, išmanus laikrodis, nešiojamas kompiuteris, namų robotas yra daugiau mūsų draugas, ar priešas ? Fizikinės inžinerijos inovacijos vis sparčiau atsiranda buityje. Kaip mums su jomis susidraugauti, bet neperžengti saugumo ribos?

Užsiėmimų metu specialistai  mokiniams išaiškins kaip saugiai veikia išmanūs įrenginiai. Kaip specialiais prietaisais matuojamos mobiliojo telefono skleidžiamos bangos, atliks matavimus. Pademonstruos elektros srovės tekėjimą (vizualiai) bei aptars galimus pavojus, kurie tyko kasdieniniame gyvenime.

Mokiniai galės dalyvauti elektromagnetinių laukų, skleidžiamų mobiliojo ryšio matavimuose. Praktiškai susipažins su inovatyviais prietaisais, jų galimybėmis bei naudojimu.

Pasibaigus užsiėmimui, mokiniai įgis praktinių žinių pritaikomų artimoje aplinkoje. 

+370 687 53 270

projektai@pbakademija.lt