Edukacinė pamoka - išvyka  1-8 klasių mokiniams 

"MIŠKO LABORATORIJA"

Datos: derinama individualiai.

Trukmė: ~5val. + atvykimas.

Minimalus dalyvių skaičius: 20 asm.

Kaina: 20 eur/asm.

„Miškų vaidmuo sprendžiant įvairias darnaus vystymosi problemas yra milžiniškas: nuo skurdo mažinimo iki apsirūpinimo maistu saugumo užtikrinimo, nuo kovos su klimato kaita iki stichinių nelaimių pavojaus sumažinimo, prie viso to prisideda miškai“, - Pasaulinės miškų dienos proga sakė Jungtinių Tautų generalinis sekretorius Ban Ki Moonas. 

Miškų vertė - tai švarus vanduo, energija, pastogė, vaistai – viską gauname iš miško.

Vienai dienai tapsime tikrais gamtininkais - tyrinėtojais: lyginsime miesto ir miško ekosistemas. Pamatysime kokie, rodosi, nekalti ir nereikšmingi mūsų veiksmai gali joms pakenkti. Patyrinėsime biologinės įvairovės skirtumus žmogaus veiklos neliestose vietose ir vietose, kur žmonės lankosi dažniau. Sužinosime kodėl miškui reikia negyvų medžių arba kas mišką paverčia giria. Sako, kad mokslininkai jau seniai įrodė, jog gyvenimas šalia miško ar apsilankymas miške skatina kūrybiškumą, gydo nuo aktyvumo ir dėmesio sutrikimo bei lavina atidumą – patikrinsime ir tai.

Tikime, kad pasibaigus tyrinėjimams, suprasime, kad žmogus miške, tai ne tas pats, kas miškas žmoguje. Kad miškas – nėra tik neišsenkantis medienos sandėlis. Tai gyvas, organizmas, kuris jungia medžių, krūmų, uogienojų, žolių, paukščių, vabzdžių, žvėrių širdis. Kai jos ima plakti vieningu ritmu, miške sklinda džiaugsmas.

+370 687 53 270

projektai@pbakademija.lt