Edukacinė pamoka - išvyka  1-8 klasių mokiniams 

"PlasTIKas - TOKs"

Datos: derinama individualiai.

Trukmė: ~2 val. + atvykimas.

Minimalus dalyvių skaičius: 20 asm.

Kaina: 20eur/asm.

Siekiant užtikrinti mūsų planetos ateitį, veiksmų reikia imtis nedelsiant, realiu laiku. Būtent todėl raginu visus ekologinės pertvarkos ir ekonomikos modernizavimo procesų dalyvius nedelsiant suvienyti jėgas ir panaikinti mūsų ekonomikos ir visuomenės susiskaidymą. Taip yra dėl to, kad ekologinė pertvarka ir ekonomikos modernizavimas rūpi mums visiems.

Jeanas-Claude’as Junckeris Europos Komisijos Pirmininkas. 

Maždaug prieš 50 metų plastikas į mūsų buitį įsiveržė su skambiais šūkiais „apsaugokime medžius ir supaprastinkime gyvenimą“. O ką iš tikro plastikas atnešė į žmonių ir visos gamtos gyvenimą? Ko daugiau - žalos ar naudos?  

Gyvenimas be plastiko – sunkiai įsivaizduojamas. (Apsidairyk namuose ir plastikinių daiktų priskaičiuosi ne vieną dešimtį, o atėjus į prekybos centrą, ranka ir vėl tiesiasi į naują plastikinš maišelį...)

Tačiau nuo tavęs ir manęs daugeliu atveju priklauso ar plastiko atliekos įgaus naują gyvenimą  ar terš gamtą bei naikins gyvūnus.

Pamažu į kovą su plastiko paplitimu stoja ne tik aplinkosaugininkai ir gamtininkai, bet ir paprasti žmonės.

O kaip elgsiesi tu?

 

Pasivaikščiokime ir pasidairykime plastiko perdirbimo įmonėje.

Čia galėsime stebėti kokios plastiko atliekos patenka į gamyklą, kaip kruopščiai jos perrūšiuojamos ir kaip naujausių technologijų dėka yra paverčiamos į kokybišką medžiagą – granules, skirtas naujiems gaminiams.

+370 687 53 270

projektai@pbakademija.lt